Most Pracy jest jedną z najszybciej rozwijających się firm rekrutacyjnych w branży. Nasza agencja zatrudnienia ma swoje oddziały w Polsce i na terenie całej Ukrainy a nasza główna siedziba znajduje się w Poznaniu. Obsługujemy firmy i korporacje, a także świadczymy usługi dla średnich i mniejszych przedsiębiorstw. Zajmujemy się obsługą rekrutacji stałej, pracy tymczasowej.

Nasze działania cechuje etyczność, uczciwość i profesjonalizm. Wychodzimy z założenia, że każda kariera, niezależnie od stanowiska i środowiska pracy, jest wartościowa i zasługuje na pełen szacunek. Jesteśmy przekonani, że źródłem sukcesu i siłą napędową każdej firmy są odpowiednio dobrani, wyszkoleni i zmotywowani pracownicy. Wiemy jak ich znaleźć.

W dzisiejszych czasach rynek pracy jest bardzo zmienny i dynamiczny. Dostosować się do tego muszą zarówno firmy, jak i pracownicy. My zapewniamy tym obu grupom wsparcie, oferując najbardziej korzystne rozwiązania. Jesteśmy zaufanym partnerem, który zapewnia skuteczne i sprawdzone metody, natychmiastową pomoc.

Most Pracy uzyskuje w imieniu pracodawców i osób chcących znaleźć pracę wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne do legalnego zatrudnienia! Pomagamy i dbamy o stały kontakt z firmami z którymi współpracujemy!

Wyrabiamy

  • zezwolenie na pobyt czasowy i pracę
  • zezwolenie na pobyt stały
  • wizę wojewódzką
  • wizę roboczą

Oferujemy pomoc w rejestracji przedsiębiorstwa oraz firmy.