Volodymyr

Zgłosiłem się do Agencji Most Pracy na Ukrainie . Jestem pod wrażeniem kontaktu z samym szefem agencji zatrudnienia. Pomógł mi dojechać do Polski i znalazł dobrze płatną pracę.


Olha

Agencja znalazła mi prace jako pomoc kuchenna w hotelowej 4 gwiazdkowej restauracji . Jest to moje pierwsze miejsce pracy w jakiejkolwiek restauracji i jestem pozytywnie zaskoczona 🙂


Oksana Myronchuk

Pracuję jako szefowa kuchni w Ukraińskiej restauracji, wypłata zawsze na czas warunki pracy idealne ponadto agencja zatrudnienia pomogła mi w znalezieniu zakwaterowania.


Oleksandr

Dzięki agencji zatrudnienia MOST PRACY mam teraz świetną pracę !Jestem kierowcą autobusu w jednej z większych firm w Polsce .100% zadowolenia z działania agencji ! Dziękuję


Anna Sawczenko

Jestem bardzo zadowolona. Kontakt przed wyjazdem był na prawdę dobry, teraz jestem w Polsce i jeżeli tylko mam jakiś większy dylemat to zawsze mi pomogą.


Nicolay Martiniuk

Dostałem zatrudnienie przez tą agencję , jestem zadowolony wszystko przedstawione na tacy , nie ma co się zastanawiać można spokojnie korzystać z ich usług (ta która jest na stronce też może zostać.


Ivan Radiwoniuk

Pracuje przez Agencję Most Pracy i na początku współpracy miałem obawy przed współpracą przez „pośrednika” ale po pierwszym miesiącu nie mam uwag i zastrzeżeń. Wynagrodzenie na czas, pasek wypłaty i pełny kontakt z biurem.


Inna Hawryluk

Miałam okazję za ich pośrednictwem podjąć pracę , obsługa miła i fachowa, a przede wszystkim pomocna, stały kontakt telefoniczny z pośrednikiem, a co najważniejsze wypłata na czas. Wszystko w porządku, uczciwie i bez żadnych niejasności. Była to moja pierwsza przygoda z jakąkolwiek agencją pracy, bałem się, jednak dziś z czystym sumieniem mogę ich polecić.